Home Alışveriş Beşiktaş Yeni Sezon Formaları 15 Haziran’da Satışa Sunuluyor

Beşiktaş Yeni Sezon Formaları 15 Haziran’da Satışa Sunuluyor

Adidas’ın hazırladığı 2015/16 sezonu Beşiktaş formaları 15 Haziran Pazartesi gününden itibaren Kartal Yuvası ve Adidas mağazalarında satışa sunulacak…

Beşiktaş Futbol Takımı, yeni sezon formaları taraftarla buluşuyor…

Beşiktaş Futbol Takımlarının 2015-2016 futbol sezonunda giyeceği formalar, Adidas Türkiye tarafından Beşiktaşlı taraftarların beğenisine sunuluyor. Yeni sezon formaları için hazırlanan kampanyanın sloganı, yeni sezon için tasarlanan 3 formanın da yalnızca siyah ve beyaz renklerde olmasından hareketle ‘’Başka Renk Yok’’ olarak ortaya çıktı.

Lansman kapsamında, Adidas 2015/16 formaları ilk kez 11 Haziran tarihinde Beşiktaş ve Adidas resmi sitelerinden taraftarlar ile paylaşıldı. Yeni sezon formaları, 15 Haziran’da ise Kartal Yuvası mağazası, Adidas yetkili satış noktaları ve shop.adidas.com.tr/besiktas adresinde satışa sunulacak.

15 Haziran’da formaların satışa çıkmasıyla başlayacak #başkarenkyok kampanyası, dergi ilanı, vitrin, mağaza içi iletişim materyalleri, dijital ve sosyal medya iletişimi ve PR içerikleri ile de destekleniyor olacak.
 
Beşiktaş Futbol Takımlarının 2015-2016 futbol sezonunda giyeceği formalarİç Saha Forması:
İç Saha Forması tasarımında Beşiktaş’ın beyaz ağırlıklı forma geleneğine sadık kalınıyor. adidas’ın 2015-16 futbol sezonuna ait tasarım dili ve unsurlarının yansıdığı forma kalkık polo yaka tasarımı ile öne çıkıyor. Futbolcuların performansına üst düzey katkı sağlayacak teknolojiye sahip adidas 2015/16 İç Saha Forması, hem siyah, hem de beyaz şort ve çorapla kombinlenebiliyor. Omuz bölümünde adidas’ın simgesi üç bantın yer aldığı formanın yine omuz bölgesinde nefes alan meş paneller bulunuyor.  Kol uçları ve alt bölümünde yer alan meş katman ise formamıza modern ve sade bir şıklık yaratıyor. 
Çubuklu Forma:
Beşiktaşlı taraftarların özlemle beklediği Çubuklu Forma, 2015/16 futbol sezonunda taraftarlarla  yeniden buluşuyor. adidas’ın 2015-16 futbol sezonu tasarım dilini yansıtan forma bisiklet yakası ile öne çıkıyor.  Formanın arkasındaki isim ve numara penceresinin hemen altında yer alan çubuklu panel ile formanın ön alt bölümündeki beyaz bant klasik görünüme fark katıyor.


3. Forma:
adidas’ın sade ve zengin tasarımları, 2015/16  3. Forma için bir araya geliyor,  “Siyah Forma”, yeni futbol sezonu için göz alıcı bir görünümle tasarlanıyor.  V-insert yakalı formanın kol uçları ve alt bölümünde yer alan beyaz bantlar 3. Formanın şıklığını tamamlıyor.

A Futbol Takımının 2015-2016 futbol sezonunda giyeceği yeni formalar, adidas’ın en ileri, yenilikçi teknolojileriyle hazırlandı. Formalarda yer alanClimaCool®  teknolojisi sayesinde vücudun en çok ısınan bölgeleri tespit edilerek özel tasarlanmış havalandırma kanalları ile iç ve dış hava akımı oluşturuluyor. Böylece vücudun kuru ve serin kalması sağlanıyor. Bu da futbolcuların vücut ısılarını 90 dakika boyunca ideal seviyede tutarak, dayanıklılıklarını artırıyor.

adidas formalarda kullanılan FORMOTIONTM teknolojisi ise, sunduğu özel dikiş ve kesimlerle sporcuların doğal hareketlerini destekliyor ve performansı artırıyor.

2015/16 sezonu yetişkin formaları 139TL, çocuk formaları ise 105TL’lik satış fiyatıyla, 15 Haziran itibariyle,Kartal Yuvası mağazasında satışa sunulacaktır.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

Kamil Koç Almanlar’a Satıldı

Türkiye'nin önde gelen otobüs şirketlerinden Kamil Koç'un Almanya merkezli Flixmobility'e satışı için Rekabet Kurumu'na başvuru yapıldı. FlixMobility Kurucusu ve CEO'su Jochen Engert,...

Kılıçdaroğlu: “AK Parti Sorun Üreten Bir Parti Olmuştur”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, belediye başkanları çalıştayında yaptığı konuşmada, "AK Parti artık Türkiye için sorun üreten bir parti olmuştur" dedi. CHP'nin yerel yönetim politikalarını...

TBMM Başkanı Şentop: “Erken Seçim İhtimali Sıfırdır”

Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Mustafa Şentop, düzenlediği yasama yılı değerlendirme toplantısında erken seçim ihtimali ile ilgili açıklamada bulundu. Şentop konuyla ilgili,...

Cumhurbaşkanı Erdoğan TMO’nun Fındık Alım Fiyatını Açıkladı

AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2019 yılı için Toprak Mahsulleri Ofisi'nın fındık alım fiyatını açıkladı. Giresun kaliteli kabuklu fındık...

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nde 853 Kişiyi İşe Almışlar!

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nde seçim takviminin açıklandığı 14 Aralık’ın iki gün sonrasından Mansur Yavaş’ın mazbatasını aldığı 8 Nisan’a kadar geçen sürede 853 kişi işe alındı. AKP’nin...